Symulator Motocykla

Jako jedni z niewielu na rynku możemy zaproponować Państwu RUCHOMY SYMULATOR MOTOCYKLA. Ta maszyna pozwoli każdemu poczuć się jak Valentino na zwycięskim okrążeniu. Symulator posiada specjalne systemy ruchu, które pozwalają kontrolować grę za pomocą przechyłów motocykla, tak jak odbywa się to na prawdziwej drodze. Moc silnika, prędkość i trasa wyścigu sprawią, że poczujesz prawdziwą wolność.

Poczuj się jak na prawdziwym torze dzięki naszemu symulatorowi motocykla. Podziwiaj piękne trasy, a także poczuj energię i emocje niemal tak bardzo dojmujące jak na prawdziwej trasie motocyklowej. Bądź królem jazdy bez podejmowania ryzyka, z jakim wiąże się tak szybkie poruszanie się po rzeczywistych drogach, w dodatku nawet bez konieczności wychodzenia z pomieszczenia.

Nasz symulator motocykla idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju eventy, imprezy i inne wydarzenia. Niesamowita zabawa, niezapomniane emocje i ciekawe doświadczenia są dla Ciebie na wyciągnięcie ręki. Poczuj prędkość i moc silnika taką, jakbyś był profesjonalnym kierowcą.

Symulator motocykla
Symulator motocykla
Symulator motocykla